HS 684x200

BITE HS Cup #1 se blíží

Přeji hezký den všem hráčům hry Hearthstone,
je pro mne příjemnou povinností Vám oznámit, že se BITE gaming ve spolupráci s portálem Grunex rozhodl uspořádat pro vás Hearthstone turnaj o ceny přesahující hodnotu tří tisíc korun.

Kdy?           Neděle 5.4.2015 od 16:00

Formát?      Klasický Blizzcon formát, který můžete znát ze všech českých turnajů.                                                      První část turnaje bude probíhat systémem BO3,finále a zápas o 3. místo pak BO5.                                Maximální kapacita tohoto turnaje není stanovena, takže se nemusíte bát, že se na                              vás nedostane. Karty z BRM jsou povoleny.

Ceny?         1. místo:  700Kč. + Sherlock Holmes: Crimes and Punishments

                   2. místo:  500Kč. + Assasinc Creed 4: The Black Flag

                   3. místo:  300Kč. + Moto GP 2014

Stream?     Ano,stream tohoto turnaje bude k dispozici na Twitch.tv/BitegamingTV                                                     a streamem vás bude provázet náš streamer SusheX.

 

REGISTRACE ZDE

Ti co se turnaje neúčastní nebo už vypadli nemusí smutnit, na streamu bude možnost vyhrát další 2 kopie hry Moto GP 2014 od našeho štědrého partnera Grunexu. Jednu rozdáme formou giveawaye a o druhou si zasoutěžíte.

Takže já se s vámi tímto loučím a doufám, že se vás jak v turnaji, tak na streamu sejde dost a ještě jednou bych rád poděkoval všem našim partnerům, kteří nám s tímto turnajem vypomohli.

 

Hlavní partner: Grunex

Mediální partner: HSfan.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *