ESL One New York

POSTED BY Jeza 02. 10. 2016 in Informations
Post thumbnail


Natus Vincere, Liquid, SK, Virtus.pro – poslední čtyři celky, které se v New Yorku pokusí získat výhru v hodnotě 125,000 $.
Po dvou hracích dnech známe čtveřici semifinalistů a také čtveřici těch méně šťastných, kteří tak musejí z New Yorku odjet z pátého až osmého místa. Konkrétně to jsou týmy G2 (8. – 3,000 $), Astralis (7. – 5,000 $) a fnatic s týmem OpTic (5-6. – 8,500 $).
Teď už se ale pojďme podívat na semifinalisty turnaje s prizepoolem v hodnotě 250,000 $.
Natus Vincere se v semifinále utká s týmem Liquid, sázkové kanceláře považují za favorita právě tým NaVi s kurzem, který se pohybuje kolem 1,20 oproti týmu z Ameriky s kurzem přibližně 3,50.
Není se čemu divit, tým se slovenským zástupcem Guardianem zatím turnajem prochází hladce bez jediné prohry se skóre 3:0 a postoupil tak z prvního místa, kdežto Liquid až s těsným skóre 3:2 na zápasy ze čtvrtého místa. Guardian společně s jeho spoluhráči už na tomto eventu americký tým potkali a vyhráli poměrem 16:9, tak uvidíme, zda-li Liquid touží po pomstě a podaří se jim v BO3 sérii porazit favorizovaný tým Natus Vincere. Zápas začne v 17:00 SEČ.

 


 

Druhou semifinálovou dvojicí jsou SK společně s týmem Virtus.pro. SK jako favorité s kurzem 1,30 oproti polskému celku s kurzem 2,90, brazilský tým SK je zaslouženě favoritem tohoto duelu – poslední dva vyhrané MAJORY a zároveň je považován za nejlepší tým světa. Brazilci postupují z druhého místa se skóre 3:1, kde jedinou prohru mají právě proti týmu Natus Vincere, kde na mapě mirage podlehli poměrem 6:16.
Polští ostřílení hráči z týmu Virtus.pro postoupili se skóre shodným jako má tým Liquid – 3:2. Pro polské hráče to je vydřený postup, u kterého se rozhodovalo až dnešním ranním zápasem s týmem OpTic.
Kanaďané nezvládli zápas, který začínal v 4:30 SEČ a podlehli na mapě cobblestone 14:16, a tudíž uvidíme dnes ve 20:30 SEČ zápas mezi SK a Virtus.pro.

 

Jiří "Jéža" Ježek

Add comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *