EU LCS v plném proudu

POSTED BY Bourák 09. 02. 2015 in Informations
Post thumbnail

Znovu zdravím všechny fans BITE gamingu a přináším vám krátké shrnutí událostí v evropském LCS.

Teams

-SK Gaming – 6W0L – Na prvním místě se nachází prozatím neporažený SK Gaming, kterému velmi prospěla změna na pozici ADC. FORG1VEN je zatím "by far" nejlepší ADC v této sezóně EU LCS. Stačí mi sem napsat jediné číslo a to je jeho celkové KDA ze všech šesti her : 64.

-Fnatic – 5W1L – Mnoho lidí čekalo, že po obrovských změnách v sestavě se Fnatic nebude dařit tolik jako za dob slavných backdoorů, ale opak je pravdou. Fnatic sice vede v počtu execute na jungle campech, ale to nic nemění na tom, že nová sestava si skvěle sedla a všechny linky hrají na skvělé úrovni. Hlavním tahounem je momentálně Febiven, který předtím hrál třeba za evropskou odnož C9.

-ELEMENTS – 4W2L – Nejčastější změnou tohoto roku je očividně změna ADC a to se nevyhnulo ani EG, tedy Alliance, ne tak ELEMENTS, nemůžete se už rozmyslet? Tabzze na pozici AD carry nahradil Rekkles z FNC. Čas ukáže, jak se tato změna projeví, nicméně ELE zatím prohráli zápasy jak proti SK tak proti FNC, takže je určitě co zlepšit, pokud chtějí pomýšlet na 1. místo.

-CW – 3W3L – U nás asi nejvíc hyped team, protože v téhle metě se mění adc takže se v LCS můžeme těšit přítomností Freeze, nicméně CW zatím doplácejí na špatné výkony topaře YoungBucka, který nafeedí takřka každou hru. Naštěstí freeze i midař Soren zatím hrají v dobré formě a to stačí na dělené 4. místo.

-ROC – 3W3L – Tak a máme tu první polský tým. Změnu adc považujeme už za samozřejmost Celavara nahradil Woolite, Owerpow se přesunul na top a na midu nyní hraje známý flamer Nukeduck. ROC zatím prohráli proti top 3 teamům tabulky a v těchto zápasech nepředvedli nejhorší výkony.

-UoL – 3W3L – Jednorožci jsou známí především pro svého "troll" topaře Vizicsacsiho a hodně hyped midaře PowerOfEvil, který zatím předvádí skvělé výkony na nováčka v LCS.

-GIANTS – 2W4L – Tento čistě španělský team zatím neprokázal své kvality a až na 1 povedenou hru, ve které se Alešek ještě nerozklikal. Na tomto týmu jinak není prozatím co vyzdvihnout a vidím je jako kandidáta na relegation.

-H2K – 2W4L – Od bývalých C9EU se asi zatím očekávaly lepší výkony, ale H2K zatím drží jedno prvenství v LCS, je to "by far" jediný team, který dosud byl schopný zabít FORG1VENA a to je výkon.

-GAMBIT – 1W5L – Kde jsou ty časy M5? Zatím to vypadá asi tak že botlane gambitu jen sedí a říká si "proč to ten team tak feedí?". Cabouchard na toplane sice feedí, ale předvádí i dost dobré playe. Midař NiQ a Diamond zatím předvádí otřesné výkony a pokud svou hru nezlepší, tak budou výžným kandidátem na relegation.

-MYM – 1W5L – Další jasný kandidát na sestup, situace je podobná jako u gambitu, korejec H0R0 asi doma potichu brečí "proč jsem se nechal od těch poláků přemluvit?".

 

Breakdown

Předpovědi : Top 4 – FNC, SK, ELE, GMB(ano věřím) Bot 3 – MYM,H2K,GIANTS

Dream Team : Top – Vizicsacsi | Jngl – H0R0 | Mid – Febiven | ADC – FORG1VEN | Supp – Yellowstar

Nejlepší hráč : FORG1VEN

Nejlepší nováček : Febiven

Nejhorší hráč : YoungBuck

Nejlepší hláška : B Y F A R B O Y Z

 

Zbyněk "aimik Jirásko

 

 

Add comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *