Jak dopadl BITE HEARTHSTONE Cup?

by BITE Gaming in Apr 05, 2015
ALL

Takže milí čtenáři, první Hearthstone turnaj pořádaný BITE Gamingem je konečně za námi a já vám teď přiblížím, jak to všechno dopadlo.

Do turnaje se registrovalo celkem 192 lidí, po ceck-inu se bohužel počet stáhnul na cca 130 lidí. Bylo to zejména kvůli tomu, že mnozí zapomněli nebo o pár minutek check-in nestihli. Co se týká streamu tak turnaj sledovalo ve špičce okolo 150ti lidí (hlavně díky "hostu" od jednoho nejmenovaného streamera), což je určitě úspěch.

Denny se probojoval do 3. kola kde narazil na svého přemožitele Doshe, který ho pomocí kvalitního YOLOrag RMG vyřadil 2:0.

Smajl bohužel dnes nepředvedl příliš dobrý výkon a po několika missplays vypadl ve druhém kole proti Tomymu.

Rybíz sice ve druhém kole porazil velmi silného KillJadeina z týmu Infected, ale ve třetím kole si bohužel nedokázal poradit s Katsumotem a stejně jako Denny tak ve třetím kole balil kufry.

Soby se z hráčů BITE dostal nejdále, ale bylo to bohužel jen do čtvrtého kola, ve kterém se nedokázal vypořádat s target banem jeho druida a s jeho prohrou bohužel uhasla i jeho naděje na "bednu" pro BITE.

Senba měl z našich hráčů zdaleka nejtěžší draft, když se musel postavit známým hráčům jako je Jirasul, nebo Chemk0 … Proti druhému jmenovanému bohužel prohrál a jediné co k té hře mohu napsat je …༼ຈل͜ຈ༽_•︻ ┻̿═━一 I'VE GOT THE STREAM IN MY SIGHTS!