První den EU LCS je za námi

POSTED BY Bourák 23. 01. 2015 in Informations
Post thumbnail

Zdravím,
jak mnozí zajisté viděli, tak včera odstartovala evropská část LCS, kde se nám představilo několik nových týmů ke kterým se vrátím v jednotlivých zápasech.

V prvním zápase změřily síly týmy Elements a Fnatic. Team El je v podstatě stará Alliance no a Fnatic je stále Fnatic i když ve velmi pozměněné sestavě. Hra se hodně točila okolo toplane, kde Wickd dostával solidní camp a jeho skore podle toho nakonec vypadalo. Ve hře se hlavně blýsknul nový midař Fnatic Febiven, který dříve působil v evropské odnoži C9.

Hned druhý zápas nám nabídl souboj dvou "Nováčků" a to MYM a Ozone Giants , kteří se už v LCS v minulosti představili a nyní jsou zpět. V zápase zářil zejména Pepiinero, který se svou Le Blanc přehrával celý enemy team.

Ve třetím zápase se nám konečně ukázal Alešek. Jeho soupeřem byl další z nováčků soutěže H2K, kteří v minulosti rektli i o mnoho silnější teamy, například eSubu. V earlygame to s CW vůbec nevypadalo dobře, Youngbuck na topu fenomenálně feedil siona, který byl v midgame tak tanky, že se přes něj nikdo z CW nemohl dostat. Ale jak už to v lolku bývá tak se H2K rozhodli thrownout hru u barona. Teamfight sice začal tím, že Freeze dostal ik, ale i přes to se CW podařilo tradnout 4 za 2 a zanedlouho potom i ukončit hru.

V dalším zápase se konečně představila dvojce o trochu víc mainstream teamů a to SK proti ROCCAT. Nevím moc co o tomto zápase psát, protože to co se na riftu dělo? Zkrátka to vypadalo, jako kdyby full dia team nastoupil proti vyboostěným silver hráčům.

V posledním zápase se postavili Gambiti proti UOL a jakožto velkému fanouškovi GMB se mi průběh zápasu vůbec nelíbil. Diamond a NiQ zahráli naprosto příšerně a na druhé straně hrál PowerOfEvil naprosto úžasnou syndru. GMB se zmohli jen na pár dobrých teamfightů zejména díky Cabouchardovi a Eddiemu. Nicméně převaha UOL byla tak obrovská, že GMB už vůbec nic nezmohli.
 

Záznam z her zde.

Zbyněk "aimik" Jirásko

Add comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *