Detail novinky - 684x200

První den EU LCS je za námi

Zdravím,
jak mnozí zajisté viděli, tak včera odstartovala evropská část LCS, kde se nám představilo několik nových týmů ke kterým se vrátím v jednotlivých zápasech.

V prvním zápase změřily síly týmy Elements a Fnatic. Team El je v podstatě stará Alliance no a Fnatic je stále Fnatic i když ve velmi pozměněné sestavě. Hra se hodně točila okolo toplane, kde Wickd dostával solidní camp a jeho skore podle toho nakonec vypadalo. Ve hře se hlavně blýsknul nový midař Fnatic Febiven, který dříve působil v evropské odnoži C9.

Hned druhý zápas nám nabídl souboj dvou "Nováčků" a to MYM a Ozone Giants , kteří se už v LCS v minulosti představili a nyní jsou zpět. V zápase zářil zejména Pepiinero, který se svou Le Blanc přehrával celý enemy team.

Ve třetím zápase se nám konečně ukázal Alešek. Jeho soupeřem byl další z nováčků soutěže H2K, kteří v minulosti rektli i o mnoho silnější teamy, například eSubu. V earlygame to s CW vůbec nevypadalo dobře, Youngbuck na topu fenomenálně feedil siona, který byl v midgame tak tanky, že se přes něj nikdo z CW nemohl dostat. Ale jak už to v lolku bývá tak se H2K rozhodli thrownout hru u barona. Teamfight sice začal tím, že Freeze dostal ik, ale i přes to se CW podařilo tradnout 4 za 2 a zanedlouho potom i ukončit hru.

V dalším zápase se konečně představila dvojce o trochu víc mainstream teamů a to SK proti ROCCAT. Nevím moc co o tomto zápase psát, protože to co se na riftu dělo? Zkrátka to vypadalo, jako kdyby full dia team nastoupil proti vyboostěným silver hráčům.

V posledním zápase se postavili Gambiti proti UOL a jakožto velkému fanouškovi GMB se mi průběh zápasu vůbec nelíbil. Diamond a NiQ zahráli naprosto příšerně a na druhé straně hrál PowerOfEvil naprosto úžasnou syndru. GMB se zmohli jen na pár dobrých teamfightů zejména díky Cabouchardovi a Eddiemu. Nicméně převaha UOL byla tak obrovská, že GMB už vůbec nic nezmohli.
 

Záznam z her zde.

Zbyněk "aimik" Jirásko

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *